Dział Obsługi Klienta Detalicznego:
tel.kom.+48 502 274 647
tel.+48(25) 685 71 25

Dział Obsługi Klienta Hurtowego:
tel.kom.+48 517 433 329
tel.+48(25) 681 41 51

Dział Obsługi Eksportu:
tel.+48(25) 685 71 25

ORIMED
ul. Króla Zygmunta Augusta 9
08-445 Osieck, Polska
ori-vet@orimed.pl

Formularz kontaktowy

GWARANCJA JAKOŚCITERMINOWOŚĆ WYSYŁKI

DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ >290ZŁ

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby założenia konta w sklepie internetowym ORI-VET

Drogi Użytkowniku

Wszelkie działania jakie są przez nas wykonywane chcemy by służyły Tobie i były umocowane w obowiązującym prawie. W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych osobowych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Jakie dane wykorzystujemy?

Chodzi o Twoje dane osobowe, które przekazywane są nam na potrzeby wykonania usługi, którą świadczymy dla Ciebie. Chcąc utworzyć konto w naszym sklepie koniecznym jest byś udostępnił nam swoje dane jakimi są: adres e-mail oraz adres IP swojego urządzenia, dodatkowo musisz dodać takie dane jak: imię, nazwisko, dane adresowe oraz numer telefonu w momencie składania zamówienia.

Administrator Danych Osobowych

Administratorem Danych Osobowych jest: Anna Jakubiak prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą ORIMED Anna Jakubiak (adres prowadzenia działalności: ul. Króla Zygmunta Augusta 9; 08-445 Osieck) wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, NIP 826-126-31-39, REGON 142162853, adres poczty elektronicznej: orimed@orimed.pl, numer telefonu: +48 502 274 647

Cel, w jakim przetwarzane są Twoje dane

Przetwarzamy Twoje dane w celu realizacji Twojego zamówienia oraz możliwości kontaktu z Tobą.

Przekazywanie danych

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez naszą firmę i tylko my będziemy ich Administratorem, natomiast w zgodzie z obowiązującym prawem możemy przekazać je podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie. Mowa o podwykonawcach naszych usług informatycznych oraz firmach kurierskich, które świadczą dla nas usługi związane z dostarczaniem przesyłek. Musimy również Twoje dane udostępnić podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania (gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną).

Podstawa prawna

Przetwarzanie Twoich danych osobowych musi być oparte na właściwej podstawie prawnej, zgodnej z obowiązującymi przepisami. Chcąc świadczyć Ci usługi, podstawa prawną jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (w tym umowa kupna-sprzedaży, wykonania usługi). Przetwarzanie danych w celach marketingowych (np. newsletter) odbywać się będzie jedynie za Twoją dobrowolną zgodą.

Prawo do zapomnienia

Zgodnie z przepisami nie będziemy przetrzymywać Twoich danych bez Twojej zgody albo po jej ustaniu, przy czym nie chcemy Ci ograniczać dostępu do treści, które Ci przesyłamy i ograniczać czasowo Twojej zgody na obsługę konta użytkownika, dlatego Twoje dane będą wykorzystywane aż do odwołania Twojej zgody.

Prawo do wycofania zgody

Jeśli dojdziesz do wniosku, że nie chcesz by Twoje dane nadal były przetwarzane w naszej firmie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Masz również prawo dostępu do swoich danych, poprawiania ich, jak również usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

By wycofać zgodę wystarczy przesłać e-mail pod adres: iod@orimed.pl lub list polecony na adres:

ORIMED

ul. Króla Zygmunta Augusta 9

08-445 Osieck


Akceptuję

Strona korzysta z plików cookie